Grafike
María Elena González: Camo Boogie Woogie
barvni sitotisk,
53 x 40 cm
Naklada: 1-20
Leto: 2015
María Elena González: vsi artikli
-
GrafikeMaría Elena González: Camo Forestbarvni sitotisk, 53 x 40 cm456,00€ -
GrafikeMaría Elena González: Camo Nationalbarvni sitotisk, 53 x 40 cm456,00€ -
GrafikeMaría Elena González: Camo Fleshbarvni sitotisk, 53 x 40 cm456,00€ -
GrafikeMaría Elena González: Camo Boogie Woogiebarvni sitotisk, 53 x 40 cm456,00€ -
GrafikeMaría Elena González: Camo Desertbarvni sitotisk, 53 x 40 cm456,00€
Sorodni izdelki
V izložbi
-
Novo
PublikacijeDrago Hrvacki, Prostor reda in tihih odmikov35,00€ -
Novo
IzdelkiLeon Zuodar: Leto veverička Vikija – koledar za leto 202730,00€ -
IzdelkiDrago Hrvacki: Skodelica Hrvacki12,00€ -
IzdelkiDrago Hrvacki: Nogavice Hrvacki10,00€ -
IzdelkiDrago Hrvacki: Magnet Hrvacki4,50€ -
GrafikeDrago Hrvacki: 141/Cbarvni sitotisk, 100 x 70 cm228,86€ -
PublikacijeSmall but dangers: Natura morta28,00€ -
GrafikeDrago Hrvacki: 139/Cbarvni sitotisk, 100 x 70 cm228,86€ -
GrafikeDrago Hrvacki: 140 /Cbarvni sitotisk, 100 x 70 cm228,86€ -
Publikacije70 let Grafičnega bienala Ljubljana: Zbornik39,00€ -
IzdelkiVR.: Nova plošča55,00€